ON tesknotka

Śródmieście

O Mnie

Zobaczysz, jeszcze Ci dziś przejdę przez myśl... ;p ****************************************************************** "Mnie trzeba oswajać latami przyjaźni lub szaleńczym opętaniem." ******************************************************************************************* Nie jestem święta, nie... potrafię grzeszyć... na próżno starasz się anioła znaleźć we mnie... Nie jestem dobra, nie... choć bywam miła... pamiętam to, co złe...co piękne - zapominam... Czasami lubię być całkiem sama i bywa, że ten stan nie szybko mija... Tajemnic wiele mam... i kilka twarzy... na nerwach świetnie gram... i kłamię, gdy się boję...
Lubię Moje życie lubię... Siebie lubię... Jego lubię... Lubię wracać do domu... Lubię pogadać o d... maryni... I święty spokój też lubię... A poza tym mnóstwo innych rzeczy, ale kogo to obchodzi... ;-)
Nie lubię Tych, którym się wydaje, że pozjadali wszystkie rozumy nie lubię... oraz ludzi bez poczucia humoru...I jeszcze nie lubię bardzo jednej osoby, ale mówić o tym też nie lubię... ;-)
Nick tesknotka
Miasto Śródmieście
Płeć Kobieta
Orientacja Hetero
Urodziny 04-13 (38)
Wzrost zapytaj
Waga zapytaj