ON fat_amy

Koszalin

O Mnie

Gruba, brzydka, wredna, marudna, złośliwa i uparta. Nieinteligentna. Gadatliwa. Nudna. Chaotyczna. Typ nimfomanki. Bezpruderyjna i zdecydowanie niegrzeczna. --- Nie,nie zaproszę Cię do siebie. Nie przyjmę zaproszenia do przyjaciół. Nie pooglądam Cię na kamerce. Nie uprawiam cyberseksu. Nie spotkam się z Tobą. --- Nie odpowiadam na wiadomości w stylu 'hej', 'cześć', '' albo pytania, co u mnie słychać. Chcesz nawiązać kontakt? Wysil się trochę, zainteresuj mnie sobą. --- Mężczyźni w związkach nie mają żadnych szans!
Lubię seks oralny,analny,klasyczny; pozycję od tyłu i na jeźdźca; seks w różnych miejscach,w tym publicznych; finał w ustach,na twarzy lub piersiach; wiązanie,ciągnięcie za włosy(tylko podczas seksu!),klapsy; seks długi,namiętny,ostry,spontaniczny; masaż,szczególnie stóp; krągłe kobiety o pełnym biuście; duże penisy; pończochy
Nie lubię kilkuminutowych numerków; biseksualnych mężczyzn oraz mężczyzn w związkach; egoistów w łóżku; obłudnych mężczyzn,szczupłych kobiet,mężczyzn w rajstopach; facetów, którzy nie mają jaj; wiadomości od osób,które nie czytają opisu profilu.
Nick fat_amy
Miasto Koszalin
Płeć Kobieta
Orientacja Bi
Urodziny 12-15 (31)
Wzrost zapytaj
Waga zapytaj