ON sabina1988

Kraków

O Mnie

We wstępie podałam informację, że chętnie spotkam się zarówno z kobietami jak i mężczyznami. I tak jest z jednym małym ale. Kobiety mnie fascynują od niedawna, dlatego chcę poznać szaloną dziewczynę, która zaakceptuje mnie i mojego chłopaka. Taki spotkaniem chcę spełni swoje, jak i mojego mężczyzny marzenia. Panowie poznani tutaj niekoniecznie muszą się liczyć z obecnością mojego chłopaka, ale nie jest to wykluczone.
Lubię Życiowo-ludzi, muzykę, sport i dobrą zabawę w kulturalnym, ale ,,szurniętym pozytywnie'' gronie. ,,Kocham ten stan kawa ja i czas'' Łóżkowo*Lubię nowości, spełnianie fantazji, długie stosunki, a czasami szybkie numerki w nietypowych okolicznościach.. Czasami lubię długo i namiętnie. Ale moje drugie oblicze czasami pragnie czegoś ostrzejszego z klapsem w tyłek
Nie lubię Życiowo- nudy, i stania w miejscu! Wszystko musi pędzić, kręcić się, bo fajnie jest chwytać ulotne chwile w dłoń! Błędów ortograficznych, głupoty, muzyki techno, różowych lasek i zniewieściałych facetów.
Nick sabina1988
Miasto Kraków
Płeć Kobieta
Orientacja Bi
Urodziny 08-13 (32)
Wzrost 160 cm
Waga zapytaj