ON pani_sekutnica_

Gliwice

O Mnie

Jestem Dominą... nie interesują mnie chłopcy przed 35 rokiem życia ani panowie w koronkach. Nie gromadzę armii wirtualnych "przyjaciół" i nie interesuje mnie ile czasu potrafisz utrzymać wzwód przed kamerą.Panom żonatym lub w otwartych związkach współczuję tego że w swoich związkach nie są w stanie zaspokoić potrzeb.
Lubię FemDom , faunę i florę (niekoniecznie bakteryjną) Miejsca z dala od tłumów . Smaczną kuchnię, ludzi którym w trakcie procesu myślenia nie pojawia się bolesny grymas na twarzy . Zapach rozgrzanej ludzkim ciałem skóry , letnie burze i wiele innych zjawisk i rzeczy które mile pieszczą zmysły.
Nie lubię Natrętów , młodzianków , wszechobecnej głupoty, prostactwa ,cynaderek , papierosów. Nie wysyłaj mi linków , nie zachęcaj do oglądania twego krocza . Nie jestem nastolatką i męskie przyrodzenie nie budzi we mnie większych emocji . Niezależnie od wielkości , kształtu koloru skóry czy techniki miętolenia nie sądzę byś miał do zaoferowania coś arcyciekawego. Jeśli włączyłam kamerę to nie po to byś mną próbował komenderować , to ja wybieram sobie interlokutorów i nie czuję się w obowiązku tłumaczyć każdemu z osobna dlaczego jego profil nie wywarł na mnie wrażenia. Nie wiję się się w ekstazie tylko dlatego że wzniosłeś się na wyżyny swego intelektu i wyklikałeś wiele znaczące i treściwe : "hejka", "hi" ,"heloł","czee" itp. Nie dam ci namiarów na skype tylko dlatego że tego chcesz , no niestety , privki też rozdaję oszczędnie. Nie zobaczysz mnie w pozycji ginekologicznej , odsyłam kilka pięter wyżej.
Nick pani_sekutnica_
Miasto Gliwice
Płeć Kobieta
Orientacja Hetero
Urodziny 10-15 (24)
Wzrost zapytaj
Waga zapytaj