ON marzena202122

Warszawa

O Mnie

Jesteśmy jacy jesteśmy...Kim Jesteśmy..? Jesteśmy w związku która lubi urozmaicenia i dobra zabawę .Chętnie poznamy jakąś parkę,do wspólnych igraszek erotycznych.Nie szukamy modeli,sami nimi nie jesteśmy..dla nas liczy się charakter człowieka.Liczy się fajna zabawa,najważniejsze przecież jest ,aby wszystkie strony zgadzały się na to co robią ,oraz aby sprawiło to wszystkim przyjemność.Jesteśmy otwarci,jak pisaliśmy powyżej szukamy REALNYCH PAR,KOBIET.
Lubię Fetyszystów zadbanych stopek oraz dlugich namietnych pieszczot nozek w oprawie sexownych ponczoszek oraz wysokich szpilek ,za ktorymi przepadam. Chetnie poznam kolezanki i pary o podobnych zainteresowaniach do plotek i spotkan przy "kawie". Oczekuje pelnego zaangazowania od samego poczatku poczawszy od listu z prezentacja swojej osoby oraz zainteresowan. Uwaga....mile widziane osoby Trans-zaawansowane TV lubiace wieczorne spacery w pelnym image.
Nie lubię Fatalnej prezentacji swojej osoby oraz staraty czasu na odpisywanie na wiadomosci w stylu "spotkamy sie" oraz kłamstwa...głupoty...braku umiejetnosci czytania ze zrozumieniem. Wiadomosci od osob bez realnego zdjecia pozostana bez odpowiedzi. Ewentualne spotkanie tylko po uprzednim zapoznaniu sie !
Nick marzena202122
Miasto Warszawa
Płeć Kobieta
Orientacja Hetero
Urodziny 03-08 (50)
Wzrost 165 cm
Waga zapytaj