ON il_pellegrino

Śródmieście

O Mnie

Nie jestem fanem piłki nożnej ! il_pellegrino znaczy Wędrowiec (globtroter). Dlaczego nie szukam tu partnerki ? ...bo wiem, że to co nabędzie nie będzie warte nawet części tego wysiłku, którego by potrzebowała by mnie do do siebie nakłonić ;-)
Lubię Zawartość garnków, gdy odpowiada mi zapach od nich płynący. Historię sztuki, fotografię reportażową i dokumentacyjną. Turystykę i rekreację. Każde ze zdjęć na moim profilu jest moją choć niestety dość nieudolną pracą. Dlatego zastrzegam sobie do nich wszelkie prawa autorskie.
Nie lubię Piercingu, tatuaży, silikonowych biustów. Japońskiej kultury i ich mentalności kastowej. Najbardziej tego co jedzą - Sushi i sake w szczególności. Służalczości i ugodowości jaką reprezentują yuppie. Nie zachwycam się fotkami paznokci, stóp, butów, majtek, koszul i halek. Nie pieję z zachwytu na widok kawałka dłoni, zegarka czy cycka. Dlatego upraszam profile bogate w tego rodzaju zdjęcia o wybaczenie mnie mojej obojętności na tego rodzaju obrazy. Chyba, że będą to naprawdę dobre zdjęcia.
Nick il_pellegrino
Miasto Śródmieście
Płeć Mężczyzna
Orientacja Hetero
Urodziny 12-12 (30)
Wzrost 179 cm
Waga zapytaj